Контейнер харчовий герметичний з ручкою Ubox 7 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4399
185,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер харчовий герметичний з ручкою Ubox 7 л
Характеристики:
Об`єм: 7 л
Довжина – 34 см
Ширина – 26 см
Висота – 11,5 см
Матеріал - пластик
Температурний режим: - 40 + 95 С
Вага: 441 г
Герметичний контейнер Ubox об’ємом 7 л з ручкою — ідеальне рішення для зберігання та транспортування великої кількості продуктів. Оснащений щільною кришкою з фіксаторами, що забезпечують надійну герметичність і захист від протікань. Зручна ручка полегшує перенесення. Підходить для зберігання готових страв, овочів, фруктів, сипучих продуктів та запасів їжі.

Переваги:
- - герметична кришка - авторський ущільнювач забезпечує повну герметичність;
- - максимальна прозорість - безбарвна пластикова основа дозволяє швидко побачити вміст — без відкривання;
- - температурна стійкість - витримує від -40°C до +95°C. Підходить для використання у морозильній камері та посудомийній машині;
- - відсутність запаху - гарантує чистоту, не впливає на аромат і смак продуктів навіть при тривалому зберіганні;
- - функціональна етикетка - стікер для зазначення назви, дати виготовлення та терміну придатності вмісту;
- - зручна ручка - надійна, ергономічна, приємна на дотик і проста в догляді.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 7 л |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 115 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | Народний продукт |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Висота, см | 11.5 см |
| Висота, мм | 115 мм |
- Ціна: 185,15 ₴



