Совок та щітка для підмітання 30х90 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3693
309,35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Совок та щітка для підмітання 30х90 см
Матеріал: пластик
Матеріал робочої частини: штучний ворс
Країна-виробник: Китай
Вага: 680 г
Розміри щітки:
Ширина - 30 см
Довжина щетини - 7,5 см
Довжина ручки - 78 см
Розміри совка:
Ширина - 26,5 см
Глибина - 25 см
Висота - 9,5 см
Довжина ручки - 68 см
Набір складається з совка та щітки з довгими ручками. Ручка совка має спеціальне кріплення для щітки, що дозволяє зберігати набір компактно. Завдяки довжині ручки в процесі збирання не потрібно нахилятися.
Набір підходить для використання вдома, в офісі, магазині, на складі або в підсобних приміщеннях. Щітка добре збирає пил, крихти та дрібне сміття, а совок зручний для акуратного збору. Практичне рішення для щоденного сухого прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | Ручка |
| Призначення | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 680 гр |
| Висота, см | 90 см |
| Довжина: | 30 см |
| Кількість у наборі | 2 шт |
| Матеріал робочої частини | Штучний ворс |
| Тип ручки | Суцільна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 309,35 ₴
