Контейнер харчовий з ручками LUX 0,5 л (2шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2989
45,66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер харчовий з ручками LUX 0,5 л
Характеристики:
Об`єм: 0,5 л
Довжина – 16,2 см
Ширина – 11,2 см
Висота – 6,5 см
Матеріал - пластик
Максимально допустима температура - 100С
Вага: 67 г
Харчовий контейнер LUX об’ємом 0,5 л з ручками призначений для зручного зберігання та перенесення продуктів. Виготовлений з безпечного харчового пластику, не вбирає запахи та легко миється. Підійде для зберігання порційних страв, соусів, фруктів, овочів або перекусів. Компактний розмір робить контейнер зручним для щоденного використання вдома, на роботі або в дорозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.5 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 112 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 6.5 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
- Ціна: 45,66 ₴
