Контейнер харчовий з ручками LUX 0,8 л (2шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3498
51,06 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер харчовий з ручками LUX 0,8 л
Характеристики:
Об`єм: 0,8 л
Довжина – 16,2 см
Ширина – 11,2 см
Висота – 9,3 см
Матеріал - пластик
Максимально допустима температура - 100С
Вага: 72 г
Харчовий контейнер LUX об’ємом 0,8 л з ручками призначений для зручного зберігання та перенесення продуктів. Виготовлений з безпечного харчового пластику, не вбирає запахи та легко миється. Підійде для зберігання готових страв, салатів, фруктів, овочів або сипучих продуктів. Компактний розмір робить контейнер зручним для щоденного використання вдома, на роботі або в поїздках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 1.2 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.8 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 112 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 9.3 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
- Ціна: 51,06 ₴
