Контейнер харчовий з ручками LUX 4 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3360
88,32 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Контейнер харчовий з ручками LUX 4 л
Характеристики:
Об`єм: 4 л
Довжина – 31 см
Ширина – 21,5 см
Висота – 11 см
Матеріал - пластик
Максимально допустима температура - 100С
Вага: 300 г
Харчовий контейнер LUX об’ємом 4 літрів з ручками призначений для зручного та безпечного зберігання продуктів харчування. Виготовлений із якісного харчового пластику, який не вбирає запахи та не впливає на смак продуктів. Контейнер підходить для зберігання круп, овочів, фруктів, напівфабрикатів і готових страв. Завдяки наявності міцних ручок контейнер зручно переносити навіть при повному завантаженні. Легкий у догляді, легко миється, підходить для щоденного використання вдома, на дачі, у поїздках або на пікніках. Практичне рішення для організації простору на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 4 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Ширина | 215 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 11 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 88,32 ₴
