Пакети майка прозорі 30х50 см Лимони, 51 мкм (50шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2325
315,68 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети майка прозорі Лимон 30х50 см, 50 шт
Розмір пакетів: 30х50 см.
Щільність: 51 мкм.
Матеріал: поліетилен.
Довжина з ручками - 50 см
Кількість в упаковці: 50 шт
Вага упаковки: 855 г

Пакети пакувальні незамінні при зважуванні та фасуванні товарів:
- недорогі і доступні;
- мають бічні складки (фальци), що дозволяє упаковувати навіть об'ємні вантажі;
- добре захищають продукцію від вологи, запахів, бруду;
- універсальні, застосовуються для фасування і упаковки як харчових, так і непродовольчих товарів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Товщина | 51 мкм |
| Вага упаковки | 0.85 кг |
| Розміри | |
| Вага | 0.85 гр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 50 шт |
- Ціна: 315,68 ₴

