Миска Модерн ПГ 5 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1658
42,55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миска Модерн ПГ 5,0 л
Матеріал: поліпропілен
Форма: кругла
Об’єм: 5 л
Висота: 115 мм
Діаметр: 280 мм
Колір: в асортименті
Наявність кришки: без кришки
Вага: 145 г
Миска «Модерн» ПГ, об’єм 5,0 л — універсальна пластикова миска круглої форми, призначена для використання як на кухні (зберігання, підготовка продуктів), так і в побуті або господарських цілях. Виготовлена з міцного пластику, що забезпечує легкість і зручність у використанні. Завдяки об’єму 5 літрів ця миска дозволяє зручно працювати з більшими партіями продуктів або речей, зменшуючи число окремих ємностей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | не передбачена |
| Об`єм | 5 л |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина: | 28 см |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Є |
| Тип | Миска |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 42,55 ₴

