Відро господарське зі шкалою 12 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1228
57,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро господарське зі шкалою 12 л
Характеристики:
Об'єм: 12000 мл
Матеріал: пластик
Колір: чорний
Наявність кришки: немає
Висота; 227 мм
Діаметр: 280 мм
Вага: 460 г
Відро господарське зі шкалою 12 л — практичне пластикове відро для різноманітних господарських потреб. Виготовлене з якісного та міцного поліпропілену, стійке до механічних пошкоджень і впливу хімічних засобів. Об’єм 12 літрів дозволяє використовувати відро для прибирання, садово-городніх робіт, транспортування та зберігання води, сипучих матеріалів або кормів. Оснащене зручною металевою ручкою для перенесення. Легко миється та служить довго навіть за частого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 31 см |
| Діаметр | 28 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 12 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Є |
- Ціна: 57,50 ₴
