Пакети майка білі 22,5х38 см Golden Plast, 7 мкм (6000шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9864
1 587 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет майка 22,5*38 Golden Plast «Все буде Україна» 22,5х38 см, 6000 шт, опт
Розмір пакетів: 22,5х38 см.
Щільність: 7 мкм.
Матеріал: поліетилен.
Довжина з ручками - 38 см
Кількість в упаковці: 100 шт
Вага упаковки: 140 г

Пакети пакувальні незамінні при зважуванні та фасуванні товарів:
- недорогі і доступні;
- мають бічні складки (фальци), що дозволяє упаковувати навіть об'ємні вантажі;
- добре захищають продукцію від вологи, запахів, бруду;
- універсальні, застосовуються для фасування і упаковки як харчових, так і непродовольчих товарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 225 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 7 мкм |
| Вага упаковки | 0.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.25 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 200 шт |
- Ціна: 1 587 ₴

