Форма паперова для кексів 50 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9913
36,46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма паперова для кексів 50 шт.
Паперові форми для випічки мафінів та кексів.
Зручні та практичні форма дозволяють готувати порційні десерти одразу в гарній обгортці, економлячи ваші зусилля та час на миття та прибирання.
Діаметр верхній - 70 мм
Діаметр нижній - 50 мм
Висота - 30 мм
Кольори в асортименті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція форми | Цільна |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Кругла |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 36,46 ₴
