Вінчик із спіральною металевою ручкою
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5795
24,08 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінчик кухонний з металевою спіральною ручкою, 24 см
Практичний ручний вінчик з нержавіючої сталі довжиною 24 см і діаметром робочої частини 7 см — ідеальний для збивання яєць, вершків, соусів, тіста та кремів. Конструкція з гнучких металевих петель дозволяє рівномірно перемішувати інгредієнти без грудочок.
Спіральна ручка з металу забезпечує легкість, зручність у хваті та тривалу експлуатацію. Вінчик підходить для використання вдома, у кафе, на професійній кухні, легко миється, не іржавіє, не вбирає запахів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал вінчика | Метал |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 240 см |
| Матеріал ручки | метал |
| Тип | Вінчик |
| Колір | Сталевий |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 24,08 ₴
