Еко-сумка Листя 48х38х16 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4181
54,63 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еко-сумка ламінована Листя, кольори в асортименті
Розміри: 48х38х16 см
Матеріал: спанбонд ламінований
Застібка: кнопка
Ручки: прошиті
Еко-сумки (шопери) чудова альтернатива поліетиленовим пакетам. Використовується для походів в магазин за продуктами або новими речами, поїздок на пляж, прогулянок містом тощо. Довгі ручки дозволяють носити шопер як на плечі так і в руках. Міцний матеріал здатний витримувати досить велику вагу покупок. Крім того спанбонд - екологічно чистий та довговічний в експлуатації матеріал.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Спанбонд |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Підкладка | Так |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Спанбонд ламінований |
| Довжина: | 160 см |
- Ціна: 54,63 ₴



