Ніж кухонний TRAMONTINA пила дерев'яна ручка 22 см 2 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3521
338,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж кухонний TRAMONTINA пила дерев'яна ручка 22 см
Має якісне лезо, натуральний матеріал ручки, правильну форму і зручно лежить у руці, що забезпечує комфортне використання ножа.
Довжина леза: 12 см
Ширина леза: 2 см
Довжина рукоятки: 10 см
Ширина рукоятки: 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Країна виробник | Бразилія |
| Довжина леза | 12 см |
| Довжина ножа | 22 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 73 гр |
| Довжина: | 22 см |
| Кількість у наборі | 2 шт |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
- Ціна: 338,10 ₴
