Соломка в індивідуальній упаковці d5 210 мм 200 шт Чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5958
92,31 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соломка в індивідуальній упаковці d5 210 мм 200 шт Чорна
Соломка одноразова пряма виготовлена з харчового матеріалу. Кожна соломинка запакована в герметичну індивідуальну упаковку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 210 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 200 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Соломинка для напоїв |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 92,31 ₴
