Тарілка паперова кругла 165 мм (100шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0605
64,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тарілка паперова кругла 16.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 165 мм |
| Діаметр | 165 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Тарілка |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 64,40 ₴
