Розсувна кругла форма кільце для випікання d 16х30 h 14 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6014
184,58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма нержавійка розсувна кільце.
Металеві форми ідеально підходять: для випічки бісквітів, приготування кондитерських виробів з мусів і суфле, для заморозки тортів.
Форми для випічки виготовляються з нержавіючої сталі і дуже довговічні в своєму використанні.
Розмір форми: діаметр від 16 до 30, висота 14 см.
Термін реалізації: не обмежений.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 595 гр |
| Конструкція форми | Цільна |
| Тип | Кругла |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 184,58 ₴
