Сумка для покупок велика без замка 50х43х18 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0996
90,28 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для покупок велика
Розміри: 50х43х18 см
Матеріал: ПВХ
Застібка: без замка
Ручки: прошиті</p>
>Екосумки (шопери) чудова альтернатива поліетиленовим пакетам. Використовується для походів у магазин за продуктами або новими речами, поїздок на пляж, прогулянок містом тощо.
Довгі ручки дають змогу носити шопер як на плечі, так і в руках. Міцний матеріал може витримувати досить велику вагу покупок. Крім того, спанбонд — екологічно чистий і довговічний в експлуатації матеріал.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип тканини | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Візерунки і принти | Інше |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 114 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Довжина: | 180 см |
- Ціна: 90,28 ₴



