Форма з дном розсувна кругла набір 3 шт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9792
213,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма з дном розсувна кругла "Тортівниця" набір 3 шт.
Діаметри форм: 18 см, 21 см, 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 680 гр |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Кругла |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 213,40 ₴
