Фольга харчова Cheap&Good 280 мм х 50 м
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9575
151,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фольга призначена для упаковки, зберігання і запікання харчових продуктів, чудово зберігає тепло.
Завдяки своїй гнучкості фольга дає змогу легко і надійно упаковувати харчові продукти.
Вона не надає продуктам стороннього запаху і смаку, не пропускає і не вбирає рідини.
Довжина рулона - 50 м, ширина - 28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина в рулоні | 50 м |
| Матеріал | Фольга |
| Тип | Фольга |
| Ширина в рулоні | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 5000 см |
| Колір | Срібний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 151,98 ₴
