Пакети майка Cheap&Good 36х55 см, 30 мкм (100шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9378
311,65 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети майка Cheap&Good 36х55 см 100 шт.
Розмір пакетів: 36х55 см.
Щільність: 30 мкм.
Матеріал: поліетилен.
Довжина з ручками - 55 см
Кількість в упаковці: 100 шт
Вага упаковки: 465 г

Пакети пакувальні незамінні при зважуванні та фасуванні товарів:
- недорогі і доступні;
- мають бічні складки (фальци), що дозволяє упаковувати навіть об'ємні вантажі;
- добре захищають продукцію від вологи, запахів, бруду;
- універсальні, застосовуються для фасування і упаковки як харчових, так і непродовольчих товарів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 30 мкм |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт |
- Ціна: 311,65 ₴/упаковка

