Контейнер харчовий Алеана 11,7л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8952
166,68 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Контейнер харчовий Алеана 11,7л
Прозорі стінки контейнера допоможуть Вам легко розпізнати вміст, не відкриваючи її. Маючи правильні геометричні форми, контейнери зручно складаються один на одний, не займаючи зайвого місця. Контейнери можуть комплектуватися органайзерами, в яких зручно розсортувати необхідні господарські дрібниці, фарби, олівці, швацьке приладдя, дрібні дитячі іграшки, прикраси та ін.
Конструкція кришки, яка щільно затискається, перешкоджає проникненню пилу у контейнер. Контейнери виготовлені з міцного харчового пластику, який не містить шкідливих домішок, і є абсолютно безпечний для людини. Матеріал контейнеру стійкий до вигорання на сонці, стійкий до теплових і холодових навантажень. Контейнери дозволяється мити в посудомийній машині, використовувати для заморожування в морозильній камері, зберігати в холодильнику, а також для підігріву їжі в мікрохвильовій печі.
Температура експлуатації від +40С до -25С.
Розмір: 39x29x14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 11700 л |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 166,68 ₴
