Контейнер для зберігання Алеана 380x270x155 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8161
199,36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер для зберігання Алеана 380x270x155 мм.
Коробка з кришкою стане відмінним варіантом для зберігання різних побутових дрібниць, канцелярії, дитячих іграшок і речей. Виготовлена з міцного поліпропілену, який не містить шкідливих домішок і абсолютно безпечний для людини.
Матеріал дуже легкий і не вицвітає на сонці. Конструкція розроблена таким чином, щоб контейнер можна було комфортно використовувати і зберігати. Ємність не має гострих кутів і безпечна для дитини.
Об'єм: 9.6 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 9600 л |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 199,36 ₴
