Контейнер алюмінієвий C801L круглий 830 мл (10шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9342
87,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер алюмінієвий круглий C801L об'ємом 830 мл.
Розміри:
Зовні - 185 мм
Всередині - 170 мм
Внизу - 135 мм
Висота - 43 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 185 мм |
| Діаметр | 185 мм |
| Об`єм | 830 мл |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 10 шт |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Колір | Срібний |
- Ціна: 87,98 ₴
