Контейнер алюмінієвий C1G круглий Жульєн 135 мл (20шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9158
66,47 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер алюмінієвий C1G круглий Жульєн 135 мл
Чудово підійде як для гарячих так і холодних страв. Можна використовувати для заморозки до -18°С та випікання смачних страв до +350°С.
Особливості:
• Зберігає страву теплою довше ніж паперові упаковки
• Можна розігрівати в мікрохвильовій печі
• Відмінно підходить для приготування в духовці
• Не деформується і не плавиться від температури
• Є абсолютно екологічним
Розміри:
Діаметр зовнішній - 86 мм
Діаметр внутрішнній - 76 мм
Діаметр дна - 56 мм
Висота - 38 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 86 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Об`єм | 135 мл |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 20 шт |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Колір | Срібний |
- Ціна: 66,47 ₴
