Пакет подарунковий паперовий Асорті 31х42х12 см (12шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8956
648,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий №1 паперовий в асортименті.
Матеріал: папір
Форма: вертикальний
Розміри: 31х42х12 см
Ручки: шнурочки
Колір: в асортименті
Дизайн: абстракція
Кількість в упаковці: 12 шт
Вага упаковки: 1,27 кг
Подарунковий пакет використовується для оформлення подарунків, сувенірів та презентів. Сюрприз оформлений у спеціальному пакеті для подарунків, завжди виглядає набагато ефектніше.
Пакет має гарне тематичне або універсальне зображення.
Матеріал: папір
Форма: вертикальний
Розміри: 31х42х12 см
Ручки: шнурочки
Колір: в асортименті
Дизайн: абстракція
Кількість в упаковці: 12 шт
Вага упаковки: 1,27 кг
Подарунковий пакет використовується для оформлення подарунків, сувенірів та презентів. Сюрприз оформлений у спеціальному пакеті для подарунків, завжди виглядає набагато ефектніше.
Пакет має гарне тематичне або універсальне зображення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 648,60 ₴







