Пакети для льоду 288 шт 16х28 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0670
22,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакетики "Помічниця" для приготування і зберігання льоду, 288 штук.r>
>
Матеріал: поліетилен
Розмір пакету: 165х280 мм
Призначення: для заморожування та зберігання кубиків льоду
Кількість кубиків: 288 шт
Кількість у наборі:24 пакетів
Колір: прозорий
Слайд-пакети для льоду – це спеціальні поліетиленові пакети з комірками, які заповнюються водою, для подальшого приготування льоду в морозильній камері звичайного холодильника.
Пакет-слайд для приготування льоду розроблено з спеціальним клапаном, що закривається самостійно при повному заповненні. А герметичний матеріал слайд-пакетів не допускає протікань та не пропускає інші запахи, що дозволяє створювати кубики льоду в одній морозильній камері разом з іншими продуктами.
Розмір пакету: 165х280 мм
Призначення: для заморожування та зберігання кубиків льоду
Кількість кубиків: 288 шт
Кількість у наборі:24 пакетів
Колір: прозорий
Слайд-пакети для льоду – це спеціальні поліетиленові пакети з комірками, які заповнюються водою, для подальшого приготування льоду в морозильній камері звичайного холодильника.
Пакет-слайд для приготування льоду розроблено з спеціальним клапаном, що закривається самостійно при повному заповненні. А герметичний матеріал слайд-пакетів не допускає протікань та не пропускає інші запахи, що дозволяє створювати кубики льоду в одній морозильній камері разом з іншими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Помічниця |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина форми | 280 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліетилен |
| Форма комірки | Кругла |
| Ширина форми | 165 мм |
| Довжина: | 28 см |
| Ширина | 16.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакет із замком Zip-Lock |
- Ціна: 22,80 ₴
