Пакет майка 30х50 см "Ходить по землі Святий Миколай", 20 мкм (200шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8441
333,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
>Пакет майка "Ходить по землі Святий Миколай"rong>
Розмір пакетів: 30х50 см.
Щільність: 20 мкм.
Матеріал: поліетилен.
Довжина з ручками - 50 см
Кількість в упаковці: 200 шт
Вага упаковки: 1300 г

Пакети пакувальні незамінні при зважуванні та фасуванні товарів:
- недорогі і доступні;
- мають бічні складки (фальци), що дозволяє упаковувати навіть об'ємні вантажі;
- добре захищають продукцію від вологи, запахів, бруду;
- універсальні, застосовуються для фасування і упаковки як харчових, так і непродовольчих товарів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Товщина | 20 мкм |
| Вага упаковки | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 200 шт |
- Ціна: 333,50 ₴

