Форма паперова для кексів 100 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8226
56,35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові форми для випічки мафінів та кексів. Зручні та практичні форма дозволяють готувати порційні десерти одразу в гарній обгортці, економлячи ваші зусилля та час на миття та прибирання. В 1 наборі 100 штук. Кольори в асортименті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція форми | Цільна |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Кругла |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 56,35 ₴
