Фольга харчова Шеф широка 44 см х 100 м
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7954
242 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фольга харчова Шеф широка 44 см х 100 м
Ширина - 44 см, довжина - 100 м
Щільність - 8,5 мкм
Вага - 760г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина в рулоні | 100 м |
| Матеріал | Фольга |
| Тип | Фольга |
| Ширина в рулоні | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 10000 см |
| Метраж | 100 м |
| Товщина | 8.5 мкм |
| Колір | Срібний |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 242 ₴
