Фольга харчова 300 мм х 2,5 м (5шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7956
66,99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчова фольга, 300 мм х 2,5 м
Характеристики:
Матеріал: алюмінієва фольга;
Ширина рулону: 30 см;
Довжина фольги: 2,5 м;
Країна виробник: Україна.
Харчова фольга — незамінний помічник на кухні для приготування, запікання та зберігання їжі. Виготовлена з алюмінію, вона стійка до високих температур, зберігає тепло та захищає продукти від пересихання. Ідеально підходить для духовки, гриля, морозильника та холодильника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина в рулоні | 2.5 м |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Фольга |
| Тип | Фольга |
| Упаковка продуктів | Ручна |
| Ширина в рулоні | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 66,99 ₴
