Лійка для сипучих з ручкою
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7639
27,46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лійка для сипучих харчових продуктів з ручкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення | Для сипких продуктів |
| Тип | Лійка |
- Ціна: 27,46 ₴
