Кружка мірна Магія Пласт 250 мл (5шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7774
115,12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка мірна Магія Пласт 250 мл
Компактний мірний стаканчик виготовлений з пластику.
Не б'ється, зручний і довговічний.
Має градацію найбільш часто використовуваних на кухні сипучих продуктів-цукру, солі, рису, борошна, манки в грамах, а також рідини в миллилиграммах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 0.25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плівки | Мірний стакан |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина: | 10 см |
| Призначення | Для рідини |
| Ширина | 9 см |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 115,12 ₴
