Універсальний ніж для тіста та нарізки піци з роликом 16 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6480
40,12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип ножа: універсальний, для піци, для овочів, для нарізки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 4.5 см |
| Довжина ножа | 16 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип | Ніж для піци |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 гр |
| Довжина: | 16 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 40,12 ₴
