Кришка для мікрохвильовки 25 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5768
58,59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришка для мікрохвильової печі виготовлена з харчового поліпропілену.
З допомогою кришки їжа розігрівається швидше і не пересихає під час підігріву. Кришка також повністю захищає внутрішню поверхню мікрохвильовки від забруднень. Дуже зручна у використанні, легко миється.
Також може бути використана в холодильнику для захисту страв від пересихання і завітрювання.
Вага 1шт 115г.
Розмір діаметр 250 мм, висота 110мм (корисна висота 70мм).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 112 гр |
| Кількість у наборі | 1 шт |
- Ціна: 58,59 ₴
