М'ясорубка ручна Полтава
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4267
580,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'ясорубка виготовлена з міцного матеріалу і легко розбирається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Тип | М'ясорубка ручна |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 580,75 ₴
