Стакан паперовий 175 мл Білий (50шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7356
35,65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан паперовий одноразовий білий, 175 мл.
Паперовий стакан виготовлено з якісного картону без малюнка, білого кольору.
Висота: 80 мм
Діаметр верхній: 70 мм
Діаметр нижній: 46 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Об`єм | 175 мл |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 50 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Склянка |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 35,65 ₴

