Друшляк пластиковий з ручкою кольоровий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3369
32,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий друшляк з ручкою - необхідна річ на будь-якій кухні.
Легко мити, швидко сохне, не вбирає неприємні запахи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 360 мм |
| Діаметр | 195 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Друшляк |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Об'єм | 2 л |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 32,80 ₴
