Тарілка пластикова d175 мм (50шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5777
473,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова тарілочка стане незамінним атрибутом для відпочинку на природі.
Виготовлена із безпечного харчового пластику. Легка, зручна, компактна, легко миється.
Тарілка підходить як для гарячих, так і для холодних страв, про що є відповідне маркування на дні виробу.
Вага виробу 20 г.
Діаметр 175 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 175 мм |
| Довжина: | 175 см |
| Кількість у наборі | 50 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 175 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 гр |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Тарілка |
- Ціна: 473,80 ₴
