Відро харчове з кришкою 10 л Біле
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4253
105,23 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Контейнер відро з харчового пластику, кругле, біле, ємністю 10 л.
Харчове контейнерне відро круглої форми - виготовлено з харчового поліпропілену білого кольору, розраховано на 10000 мл, з кришкою на заклепках для герметизації і зручною пластмасовою ручкою для транспортування.
Характеристики:
Ємність: 10000 мл
Висота з кришкою 230 мм
Висота без кришки: 229 мм
Діаметр верхній: 277 мм
Діаметр нижній: 248 мм
Діаметр кришки: 283 мм
Підходять для зберігання як харчових так і нехарчових продуктів: рідини, мед, соління, сипучі, будівельні суміші, хімія, грубі речовини, навіть цвяхи або шурупи. Завдяки герметичній кришці, не пропускають вологу і сторонні запахи, підійдуть для організації зберігання продуктів, заморозки, засолювання овочів та грибів.
Відра виконані із щільного пластику, можна використовувати багаторазово, підходять як для особистого, так і промислового застосування. Легко відмивається миючими засобами та не потребують особливих умов зберігання.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро з кришкою |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 10 л |
| Діаметр | 277 мм |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 230 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | Лібо-Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
- Ціна: 105,23 ₴


