Відро харчове з кришкою низьке 3 л Прозоре (5шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6899
178,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Контейнер відро з харчового пластику, прозоре, низьке, ємністю 3,0 л.
Харчове контейнерне відро круглої форми - виготовлено з харчового прозорого поліпропілену, розраховано на 3000 мл, з кришкою на заклепках для герметизації і зручною пластмасовою ручкою для транспортування.
Характеристики:
Ємність: 3000 мл
Висота з кришкою: 110 мм
Висота без кришки: 105 мм
Діаметр верхній: 204 мм
Діаметр нижній: 201 мм
Діаметр кришки: 219 мм
Підходять для зберігання як харчових так і нехарчових продуктів: рідини, мед, соління, сипучі, будівельні суміші, хімія, грубі речовини, навіть цвяхи або шурупи. Завдяки герметичній кришці, не пропускають вологу і сторонні запахи, підійдуть для організації зберігання продуктів, заморозки, засолювання овочів та грибів.
Відра виконані із щільного пластику, можна використовувати багаторазово, підходять як для особистого, так і промислового застосування. Легко відмивається миючими засобами та не потребують особливих умов зберігання.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро з кришкою |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 3 л |
| Діаметр | 204 мм |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 110 мм |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Виробник | Лібо-Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
- Ціна: 178,25 ₴/упаковка



