Сито пластикове 23 см Ідея
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3582
40,38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сито призначене для просіювання сипких інгредієнтів: не тільки борошна, але і какао, манки, цукрової пудри та інше.
Пристосування сприяє легкому та швидкому просіванню, насичення киснем, ретельному очищенню від небажаних домішок.
Розмір: діаметр – 230 мм, висота – 80 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 230 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Сито |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 40,38 ₴
