Сумка Альфа №4 Джинс 53х41х26 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6451
94,88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка господарська Альфа №4 «Джинс» 53×41×26 см
Розміри: 53×41×26 см.
Висота з ручками: 56 см
Матеріал: поліпропілен.
Застібка: блискавка.
Ручки: прошиті довкола сумки.
Господарська сумка «Альфа №4 Джинс» — практична та містка сумка для щоденного використання. Завдяки розміру 53×41×26 см зручно підходить для покупок, транспортування товарів або зберігання речей. Виготовлена з міцного ламінованого поліпропілену, що забезпечує стійкість до вологи та розривів. Стильний джинсовий дизайн додає сучасного вигляду, а посилені ручки гарантують комфорт при перенесенні навіть важких речей.
Розміри: 53×41×26 см.
Висота з ручками: 56 см
Матеріал: поліпропілен.
Застібка: блискавка.
Ручки: прошиті довкола сумки.
Господарська сумка «Альфа №4 Джинс» — практична та містка сумка для щоденного використання. Завдяки розміру 53×41×26 см зручно підходить для покупок, транспортування товарів або зберігання речей. Виготовлена з міцного ламінованого поліпропілену, що забезпечує стійкість до вологи та розривів. Стильний джинсовий дизайн додає сучасного вигляду, а посилені ручки гарантують комфорт при перенесенні навіть важких речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 170 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Країна виробництва | Китай |
| Довжина: | 54 см |
- Ціна: 94,88 ₴



