Пакет Serikoff Лілія баклажановий 40х47 см (25шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0154
302,45 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет поліетиленовий типу «банан» Serikoff Лілія баклажановий 40х47 см.
Відрізняється високою стійкістю до механічного впливу, підвищеною міцністю та довговічністю. Пакет призначений для багаторазового використання і подальшої переробки.
Характеристики:
Матеріал: LDPE A6
Тип: банан
Ширина, мм: 400
Висота, мм: 470
Щільність, мкм: 90
Кількість в упаковці: 25
При виготовленні пакетів банан ТМ Serikoff використовують тільки високоякісну сировину, що запобігає злипанню стінок зсередини і антистатичні склади, що зменшують налипання дрібних сторонніх тіл, таких як, наприклад, шерсть.
Результатом є пакети, що володіють вражаючою універсальністю, придатні для перенесення і зберігання будь-якої продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Serikoff |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1.1 кг |
| Довжина | 470 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Товщина | 90 мкм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 25 шт |
- Ціна: 302,45 ₴/упаковка

