Сумка Альфа №3 Лондон 47х41х19 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6447
77,05 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка господарська Альфа №3 «Лондон» 47×41×19 см
Розміри: 47×41×19 см.
Висота з ручками: 56 см
Матеріал: поліпропілен.
Застібка: блискавка.
Ручки: прошиті довкола сумки.
Господарська сумка «Альфа №3 Лондон» — компактна та зручна сумка для щоденного використання. Завдяки розміру 47×41×19 см ідеально підходить для покупок, транспортування речей або зберігання. Виготовлена з міцного ламінованого поліпропілену, що забезпечує стійкість до вологи та зносу. Дизайн у стилі Лондона додає сучасного вигляду, а посилені ручки гарантують комфорт при перенесенні.
Розміри: 47×41×19 см.
Висота з ручками: 56 см
Матеріал: поліпропілен.
Застібка: блискавка.
Ручки: прошиті довкола сумки.
Господарська сумка «Альфа №3 Лондон» — компактна та зручна сумка для щоденного використання. Завдяки розміру 47×41×19 см ідеально підходить для покупок, транспортування речей або зберігання. Виготовлена з міцного ламінованого поліпропілену, що забезпечує стійкість до вологи та зносу. Дизайн у стилі Лондона додає сучасного вигляду, а посилені ручки гарантують комфорт при перенесенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Інше |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 145 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Довжина: | 48 см |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 77,05 ₴



