Кружка пластикова 1000мл
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3507
23,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухоль пластиковий з ручкою передбачає використання, як для холодних так і гарячих напоїв.
Оскільки він має ручку Вам буде зручно користуватися ним, навіть якщо усередині гарячий чай чи кава. Виготовлено з якісного та безпечного поліпропілену.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина: | 15.5 см |
| Тип | Кухоль |
| Колір | В асортименті |
| Ширина | 13 см |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 23,15 ₴
