Ручні ваги механічні кантер до 10 кг
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3599
37,57 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кантер рибка механічний 10 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | механічні |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.07 кг |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кантер |
| Довжина: | 75 см |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кухні |
| Тип | Механічний |
| Точність виміру | 100 г |
- Ціна: 37,57 ₴
