Миска пластикова 9 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7174
80,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миска пластикова об'ємом 9 л.
Містка миска, яку можна використовувати для холодних і гарячих харчових продуктів.
Також для господарських потреб: миття, прання чи полоскання речей та посуду.
Розмір: діаметр – 340 мм, висота – 150 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 9 л |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Кришка | не передбачена |
| Розміри | |
| Діаметр | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 34 см |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 80,30 ₴
