Кий дерев'яний з різьбою 120 см (10шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6634
345 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кий дерев'яний з різьбою 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип | Тримач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 гр |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина: | 120 см |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Універсальна |
| Тип ручки | Суцільна |
| Ширина | 2 см |
- Ціна: 345 ₴
