Пакети майка 22х43 см червоні, 12 мкм (4000шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9845
2 484 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет майка SUPER червоного кольору 22х43 см, 4000 шт, опт
Розмір пакетів: 22х43 см.
Щільність: 12 мкм.
Матеріал: поліетилен.
Довжина з ручками - 43 см
Кількість в упаковці: 160 шт
Вага упаковки: 480 г

Пакети пакувальні незамінні при зважуванні та фасуванні товарів:
- недорогі і доступні;
- мають бічні складки (фальци), що дозволяє упаковувати навіть об'ємні вантажі;
- добре захищають продукцію від вологи, запахів, бруду;
- універсальні, застосовуються для фасування і упаковки як харчових, так і непродовольчих товарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Super |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Колір | Червоний |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 160 шт. |
| Товщина | 12 мкм |
| Вага упаковки | 0.48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 4000 шт |
- Ціна: 2 484 ₴

