Пакети майка "Я люблю Вінницю" 38х60 см, 23 мкм (100шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5047
302,45 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
>Пакет майка з малюнком "Я люблю Вінницю" білого кольору.
Розмір пакетів: 38х60 см.
Щільність: 23 мкм.
Матеріал: поліетилен.
Довжина з ручками - 60 см
Кількість в упаковці: 100 шт
Вага упаковки: 610 г

Пакети пакувальні незамінні при зважуванні та фасуванні товарів:
- недорогі і доступні;
- мають бічні складки (фальци), що дозволяє упаковувати навіть об'ємні вантажі;
- добре захищають продукцію від вологи, запахів, бруду;
- універсальні, застосовуються для фасування і упаковки як харчових, так і непродовольчих товарів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 13 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 23 мкм |
| Вага упаковки | 0.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт |
- Ціна: 302,45 ₴/упаковка

